CUBICFUN Svítící 3D puzzle Notre Dame 149 dílků
Kód: 7851
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Úchvatný 3D architektonický model s LED osvětlením! 3D puzzle - stavebnice ze série Architecture Model-LED Lighting (Osvětlená architektura) od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu. Obtížnost 6 , 7 Orientační čas na sestavení: více než 4 hodiny Poznámka: Baterie nejsou součástí balení. Katedrála Notre-Dame v Paříži (neboli katedrála Panny Marie, zastarale Chrám Matky Boží), je gotická římskokatolická katedrála, stojící na ostrově Île de la Cité na řece Seině v Paříži. Je to domovská katedrála pařížské římskokatolické arcidiecéze a je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů francouzské gotické architektury. Její stavba byla zahájena v roku 1163 a po 182 letech, roku 1345, byla dokončena. Patří i mezi skvosty celoevropské středověké architektury – hlavně pro svůj unikátní přechod od pozdně románské ke gotické architektuře. Více na Wikipedii Rozměr složeného puzzle cca 39,5 x 22 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 6944588205096 |
| Počet dílků: | 149 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 39,5 x 22 x 28 cm |
| Materiál: | papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
