CZUCZU Panoramatické puzzle Psi 40 dílků
Kód: 155931
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 66 x 32 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5902983492191 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 19,5 x 17 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 66 x 32 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
