D-TOYS Puzzle Barevní poníci 239 dílků
Kód: 125583
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle D-TOYS s dílky, které mají tvar koníků. Díky netradičnímu tvaru je skládání puzzle mnohem těžší, ale o to zábavnější. D-TOYS je rumunský výrobce puzzle, stolních her a hlavovamů se sídlem ve městě Sv. George. S výrobou puzzle začal od roku 2001. V roce 2013 začal s distribucí vybraných D-TOYS puzzle po celé Severní Americe. Kromě puzzle s klasickými dílky vyrábí také puzzle s dílky zajímavých netradičních tvarů. Puzzle jsou vyráběné z kvalitního a recyklovaného materiálu. Rozměr složeného puzzle cca 42 x 28,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5947502873884 |
| Počet dílků: | 239 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 42 x 28,8 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
