D-TOYS Puzzle La Fontainovy bajky 4v1 (24,35,48,60 dílků)
Kód: 125586
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s různou obtížností - čtyři samostatné puzzle o velikosti 16x24 cm, ale s různým počtem dílků - 24, 35, 48, 60 - postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 5947502874393 |
| Počet dílků: | 24 + 35 + 48 + 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 23 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 24 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Kónya Albert Attila |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
