D-TOYS Puzzle Roztomilé štěňátko 54 dílků
Kód: 138534
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini puzzle s 54 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 11,5 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5947502850199 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 9 x 6,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,5 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
