D-TOYS Puzzle Rytíři 35 dílků
Kód: 2289
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle od D-TOYS s 35 dílky, které mají tvar poníků (nebo taky koníků). Puzzle s atypicky tvarovanými dílky je obtížnější než puzzle s klasickými dílky nebo dílky ve tvaru kostek. Rozměr složeného puzzle cca 42 x 29 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 5947502864981 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 30 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 42 x 29 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
