D-TOYS Puzzle Soví pár 100 dílků
Kód: 125535
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 42 x 28,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 5947502874409 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 34,5 x 22,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 42 x 28,8 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Cecília Ilona Bodor |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
