D-TOYS Puzzle Sovičky 4v1 (24,35,48,60 dílků)
Kód: 125537
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s různou obtížností - čtyři samostatné puzzle o velikosti 24x16 cm, ale s různým počtem dílků - 24, 35, 48, 60 - postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 24 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5947502874423 |
| Počet dílků: | 24 + 35 + 48 + 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 34,5 x 22,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 16 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Cecília Ilona Bodor |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
