DEICO Puzzle Zvířecí přátelé 4v1 (24,35,48,60 dílků)
Kód: 138015
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři puzzle pro děti s různým počtem dílků. Rozměr složeného puzzle cca 24 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5947502876526 |
| Počet dílků: | 24 + 35 + 48 + 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
