DINO Dětské hry Bing: Piknik a Oslava 2v1
Kód: 152133
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Piknik Vydejte se s Bingem a jeho kamarády na piknik. po cestě číhá nejedno překvapení zvídavé a šikovné děti snadno překonají všechny nástrahy, pohyb ve hře určuje barevná kostka, vhodné pro malé děti, které neumí počítat. Oslava Bing má narozeniny. Amma a Flop pro něj připravují oslavu, přijděte na oslavu co nejdříve, cesta je propletená barevnými poletujícími Hoppity, které vás někdy zrychlí, jindy zpomalí, pohyb po cestě určuje barevná kostka, vhodné pro malé děti, které neumí počítat. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 32 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 51-149 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590878624023 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 32 cm |
| Materiál: | Papír |
| Počet hráčů: | 2-6 |
| Věk: | od 3 let |
| Doba hraní: | 15 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
