DINO Puzzle Africká zvířátka XL 15 dílků
Kód: 170622
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle obsahující 15 větších dílků vhodné pro začátečníky, kteří si tak hravou formou procvičí motoriku i představivost. Puzzle bylo vyrobeno v ČR ze zdravotně nezávadného kartonu. Díky laserové výrobní technologii výrobce garantuje, že v každé krabici najdete správný počet dílků. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590878325166 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
