DINO Puzzle Anime: Bluelock XL 300 dílků
Kód: 164321
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590878472433 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 47 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
