DINO Puzzle Dopravní prostředky 40 dílků
Kód: 146554
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem) s oblíbenými hrdiny z animované pohádky o Sněhurce. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8590878322264 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
