DINO Puzzle Gábinin kouzelný domek: Disco párty 24+48 dílků
Kód: 171515
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě puzzle pro děti s kresleným motivem oblíbené Gábi. Rozměr složeného puzzle cca 26,4 x 18,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590878361126 |
| Počet dílků: | 24 + 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26,4 x 18,1 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
