DINO Puzzle Gábinin kouzelný domek: Oslava 3x55 dílků
Kód: 166435
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské čtvercové puzzle s motivy Gábi obsahující 3 obrázky po 55 dílcích. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590878335462 |
| Počet dílků: | 3 x 55 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 18 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
