DINO Puzzle Krteček se raduje, Krtek a autíčko 2x48 dílků
Kód: 6842
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě puzzle pro děti s oblíbeným Krtečkem. Doporučeno pro děti od 4 let. Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená fiktivní postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Animovaný film běžel jako seriál Večerníček. Úplně první díl z roku 1957 nesl název Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Další díly přibývaly velmi pozvolna, Krtek a autíčko (1963), Krtek a raketa (1965), Krtek a sněhulák (1997). Po velkém úspěchu animovaných filmů a večerníčků po celém světě vznikla řada dětských knih, kompaktních disků a videokazet s námětem Krtečka. Rozměr složeného puzzle cca 18,1 x 26,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590878381575 |
| Počet dílků: | 48 + 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18,1 x 26,4 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
