DINO Puzzle Krtek a housenka 60 dílků
Kód: 115838
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini-Puzzle Krtek a housenka (baleno v malé krabičce) ze série Jak Krtek uzdravil myšku, ve které je celkem 6 různých motivů. Vhodné pro děti od 5 let. Puzzle bylo vyrobeno v ČR a získalo certifikát Bezpečná a kvalitní hračka. Všechny dílky jsou ze zdravotně nezávadného kartonu, který dětem neublíží ani v případě požití. Rozměr složeného puzzle cca 23,5 x 21,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590878383067 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 14,5 x 8,9 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23,5 x 21,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
