DINO Puzzle Krtek a jahody 15 dílků
Kód: 4309
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle s Krtečkem a Myškou (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem). Puzzle pro děti od českého výrobce DINO. Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená fiktivní postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Animovaný film běžel jako seriál Večerníček. Úplně první díl z roku 1957 nesl název Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Další díly přibývaly velmi pozvolna, Krtek a autíčko (1963), Krtek a raketa (1965), Krtek a sněhulák (1997). Po velkém úspěchu animovaných filmů a večerníčků po celém světě vznikla řada dětských knih, kompaktních disků a videokazet s námětem Krtečka. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590878001084 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 29,5 x 19 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 15 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
