DINO Puzzle Krtek v kalhotkách 24 dílků
Kód: 1237
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s krtečkem. Doporučeno pro děti od 3 let. Puzzle od českého výrobce DINO se vyznačují velmi pevnými a přesnými dílky, které do sebe dobře zapadají, a každý dílek má svůj nezaměnitelný tvar. Rozměr složeného puzzle cca 26,4 x 18,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590878351547 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26,4 x 18,1 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
