DINO Puzzle Krtek zahradníkem 12 dílků
Kód: 4653
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem) s Krtečkem a jeho kamarády. Čtyři dílky z dvanácti mají specifický tvar (motýlek, list, mráček, tvar) a může sloužit pro malé děti zpočátku i jako vkládačka. Puzzle pro děti od českého výrobce DINO. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590878303041 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 27,8 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 23 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
