DINO Puzzle Krtkova plavba XL 100 dílků
Kód: 879
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle pro děti s oblíbeným Krtkem a jeho kamarády s velkými dílky. Doporučeno pro děti od 5 let. Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená fiktivní postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Animovaný film běžel jako seriál Večerníček. Úplně první díl z roku 1957 nesl název Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Další díly přibývaly velmi pozvolna, Krtek a autíčko (1963), Krtek a raketa (1965), Krtek a sněhulák (1997). Po velkém úspěchu animovaných filmů a večerníčků po celém světě vznikla řada dětských knih, kompaktních disků a videokazet s námětem Krtečka. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590878343429 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Zdeněk Miler |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
