DINO Puzzle Minnie a mazlíčci 25 dílků
Kód: 7102
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem) Minnie a mazlíčky. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 31 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590878311282 |
| Počet dílků: | 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 27,8 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31 x 23 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
