DINO Puzzle Najdi 10 předmětů: Film XL 300 dílků
Kód: 155627
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Nechte své děti prozkoumat filmový svět s dětskými puzzle od výrobce Dino. Složte puzzle a hledejte 10 skrytých předmětů, zatímco se bavíte s 300 dílky. S většími dílky a plakátem s instrukcemi je zábava zaručena pro malé filmaře od 6 let. Puzzle jsou navrženy s ohledem na potřeby a dovednosti dětí prvního stupně, proto jsou vybaveny většími dílky, které jsou snadno dohledatelné a zároveň stimulují jejich kreativitu a rozvoj logického myšlení. Plakát s instrukcemi zajišťuje, že děti budou mít všechny potřebné informace pro začátek svého filmového dobrodružství. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590878472310 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
