DINO Puzzle Najdi 10 předmětů: Vesmír XL 300 dílků
Kód: 155626
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Nechte své děti prozkoumat svět vesmíru s dětským puzzle od výrobce Dino. Tato zábavná výzva je určena pro malé astronauty od 6 let, kteří budou moci složit puzzle o 300 dílcích a současně hledat 10 skrytých předmětů ve vesmírné lodi a na nebi mezi hvězdami. Puzzle od výrobce Dino jsou navrženy tak, aby mladší školáci rozvíjeli své dovednosti a přitom si užívali vesmírnou zábavu. Větší dílky se snadno hledají a zároveň podporují rozvoj motoriky a logického myšlení u malých astronautů. Plakát s instrukcemi zajišťuje, že děti budou mít všechny potřebné informace pro začátek svého vesmírného dobrodružství. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590878472327 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
