DINO Puzzle Prasátko Peppa: Oběd MAXI 24 dílků
Kód: 146555
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si s dětmi podlahové puzzle prasátkem Peppou. Díky maxi dílkům a velkému rozměru obrázku můžete puzzle pohodlně skládat na zemi. Děti se hravým způsobem naučí, že celek lze rozebírat na části a naopak, čímž si utváří základy analytického a syntetického myšlení . Při skládání puzzle se rozvíjí i představivost a jemná motorika . Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 66 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8590878350243 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 29,4 x 20 x 6,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 66 x 47 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
