DINO Puzzle s drahokamy Sněhurka a srnka 200 dílků
Kód: 146166
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle ze série Diamond puzzle se po složení dozdobuje třpytivými kamínky. Poskládejte obrázek, slepte ho přiloženým lepidlem a dozdobte podle své vlastní fantazie 40 samolepícími třpytivými kamínky. Balení obsahuje: 200 dílků puzzle, 1 lepidlo, 40 samolepících kamínků. Rozměr složeného puzzle cca 33 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590878422216 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 29,5 x 20 x 6,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 47 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
