DINO Puzzle s pohádkou Ztracené kuřátko 24 dílků
Kód: 163361
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Prožijte krásné příběhy plné fantazie – stačí složit obrázek z 24 dílků a přečíst si k němu pohádku díky úžasné aplikaci Readmio. Stačí naskenovat QR kód z obalu puzzlí a otevře se vám řada možností. Pohádku si totiž můžete nejen vyslechnout, ale také přečíst vlastním hlasem za doprovodu zvukových efektů , o které se postará aplikace. Vybírat můžete ze čtyř motivů. Jde o dobře známé příběhy o kocourovi v botách a o ztraceném kuřátku, ale také o pohádku o sloníkovi Mio nebo o zvířátkách na farmě. Hravé, originální balení v trojúhelníkové krabičce umocní dojem z této novinky, která je originálním dárkem. Baleno v zajímavém trojbokém obalu. Rozměr složeného puzzle cca 18,1 x 26,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590878351752 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,4 x 19 x 4,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18,1 x 26,4 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
