DINO Puzzle Tatra Auta: Tatra 148 žlutá 60 dílků
Kód: 137554
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini-Puzzle Tatra Auta: Tatra 148 žlutá (baleno v malé krabičce) ze série Tatra Auta . Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr složeného puzzle cca 23,5 x 21,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590878383098 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 14,5 x 8,9 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23,5 x 21,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
