DINO Puzzle Zvířátka - Hříbě 54 dílků
Kód: 150908
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini-Puzzle (baleno v malé krabičce) ze série Zvířátka od českého výrobce DINO TOYS. Rozměr složeného puzzle cca 13,2 x 19,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590878331228 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 9,2 x 6,7 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13,2 x 19,8 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
