DINO Svítící puzzle Jurský Svět XL 100 dílků
Kód: 158866
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Neonové - fluorescenční puzzle svítící ve tmě. Jejich zvláštnost spočívá v neonové barvě použité na motiv puzzle, která obraz ve tmě oživí. Díky dennímu světlu pak v noci několik hodin září a vykouzlí tak příjemnou atmosféru nejen pro ty, kterým se za hluboké tmy špatně usíná. Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr složeného puzzle cca 33 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590878394209 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 29,4 x 20 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 47 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
