DJECO Dřevěné puzzle Letiště 35 dílků
Kód: 145866
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle s 35 dílky na dřevěné desce s pevným okrajem, která slouží zároveň jako podložka pro skládání. Skládání puzzle rozvíjí dětskou fantazii a podporuje motoriku. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 3070900018181 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 42,5 x 30,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 28 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Autor: | Linzie Hunter |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
