DJECO Giant puzzle Bitva 30 dílků
Kód: 161172
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velké dětské puzzle s figurkami, díky kterým zábava nekončí u poskládaného obrázku. 26 velkých šestihranných kusů z kvalitního pevného kartonu 4 velké vertikální díly s dřevěnými podstavci Vyrobeno z papíru a kartonu s certifikátem FSC® podporuje rozvoj jemné motoriky a dětské fantazie Rozměr složeného puzzle cca 69 x 95 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 3070900068476 |
| Počet dílků: | 26 + 4 |
| Rozměry krabice (balení): | 25,5 x 25,5 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 69 x 95 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
