DJECO Magnetické puzzle Kinoptik Město 100 dílků
Kód: 151069
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Magnetické puzzle Kinoptik pracují s optickým klamem. Každý obrázek má na sobě řadu čar, které po přejetí přiloženého černého plastu vytvářejí dojem pohybu. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 3070900070325 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
