DJECO Metalické puzzle Monster party 50 dílků
Kód: 151074
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Metalické puzzle má speciální povrch, který se na světle z různých úhlů kovově leskne a vytváří tak dojem, že je puzzle ze zlata, stříbra a dalších lesklých kovů. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 3070900070202 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 12,5 x 12,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
