DJECO Obrysové puzzle Drak Leon 58 dílků
Kód: 138879
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dokonalé obří puzzle s nádherným motivem draka, které je po složení velké 1,38 m. Rozměr složeného puzzle cca délka 138 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 3070900071704 |
| Počet dílků: | 58 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 19 x 9,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | délka 138 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
