DJECO Obrysové puzzle Lenochod 500 dílků
Kód: 171377
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 46 x 55 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 3070900076624 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 46 x 55 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
