DJECO Obrysové puzzle Lev 350 dílků
Kód: 161518
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 46 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 3070900076600 |
| Počet dílků: | 350 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 46 x 60 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
