DJECO Obrysové puzzle Pták Dodo 350 dílků
Kód: 167792
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 46 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 3070900076563 |
| Počet dílků: | 350 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 46 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
