DJECO Panoramatické puzzle Aladin 24 dílků
Kód: 134395
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle v krásné tvarované krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 3070900072817 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 22,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
