DJECO Panoramatické puzzle Petr a vlk 50 dílků
Kód: 149693
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Panoramatické puzzle s pohádkovým motivem, které je baleno v krásné tvarované krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 3070900073098 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 22,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
