DJECO Podlahové obrysové puzzle Čarodějka Lily 36 dílků
Kód: 164605
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle Čarodějka Lily měří po složení 100 cm. Rozměr složeného puzzle cca 100 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 3070900071681 |
| Počet dílků: | 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 19 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 100 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
