DJECO Podlahové obrysové puzzle Silnice 21 dílků
Kód: 150073
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Z puzzle lze poskládat několik variant silničních okruhů (viz obal) a jezdit po sestavených silnicích s autíčky, na stole či na podlaze. Rozměr složeného puzzle cca 72 x 63 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 3070900071629 |
| Počet dílků: | 21 |
| Rozměry krabice (balení): | 25,5 x 25,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 72 x 63 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
