DJECO Puzzle Duhový autobus 16 dílků
Kód: 150425
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Duhový autobus si dává pauzu na louce na koncertu tisíce barev. Toto barevné 16-dílné puzzle je dodáváno v krásné květinové krabičce ve tvaru autobusu. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 25 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3070900072725 |
| Počet dílků: | 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 23,5 x 12,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 25 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
