DJECO Puzzle Džungle 54 dílků
Kód: 141051
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Obrovské 54-dílkové puzzle plné krásných ilustrací. Vyhledejte zvířátka vyobrazená na okrajích a ještě spočítejte, kolik jich celkem je. Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 3070900071483 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
