DJECO Puzzle Observation: Pohádkový les 100 dílků
Kód: 167790
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle DJECO Observation spojuje skládání se zábavnou hledací hrou. Složte obrázek a zahrajte si postřehovou hru, kdo dříve najde různé předměty nebo zvířátka vyobrazená na rámečku. Součástí balení je plakát ve velikosti složeného puzzle sloužící jako předloha. Rozměr složeného puzzle cca 61 x 38 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 3070900075047 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 61 x 38 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
