DJECO Puzzle Observation: Zvířata z celého světa 100 dílků
Kód: 133022
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle DJECO Observation kombinuje skládání s přirozenou dětskou zvědavostí. Procestujte celý svět a objevujte, která zvířata jsou typická pro jaký kontinent. Součástí balení je brožura s informacemi v 10 cizích jazycích. UPOZORNĚNÍ: Přiložená brožura není v češtině,slovenštině, nicméně může sloužit jako učební pomůcka pro výuku cizích jazyků daného tématu, případně jako podklad pro vyhledávání informací. Rozměr složeného puzzle cca 63 x 45 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 3070900074200 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23,5 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 63 x 45 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
