DJECO Puzzle Panda 24 dílků
Kód: 141014
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Krásné puzzle s malou pandou a jeho maminkou, kteří jsou obklopeni nádhernou asijskou krajinou. Krabička navíc bude krásnou dekorací dětského pokojíčku. Rozměr složeného puzzle cca 42 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 3070900072824 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 42 x 30 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
