DJECO Puzzle Robot 36 dílků
Kód: 141013
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Originální puzzle ve tvaru robota skrývají v 36 dílcích obrázek robota ve vesmírném městě. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 3070900072398 |
| Počet dílků: | 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 18 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 42 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
