DJECO Puzzle s příběhem Král Artuš 100 dílků
Kód: 164603
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sestavte puzzle a odhalíte slavný příběh krále Artuše ve formě komiksu. Součástí balení je i plakát s příběhem a 3 kartonové postavičky. Rozměr složeného puzzle cca 38 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 3070900070547 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 20 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 50 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
