DJECO Puzzle Tactilo sea 24+8dílků
Kód: 163434
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velké puzzle se 24 dílky a 8 tvarovanými dílky mořských živočichů. Poskládejte puzzle a správně umístěte dílky ve tvaru ryb, krabů a dalších mořských živočichů. Vhodné pro děti od 3 let. . Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 3070900071667 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 25,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
